Servis Ve Yedek Parça Hizmeti

Aracınızı Evine Getirin

Volkswagen, Audi, Seat, Porshe, Skoda marka aracınızı kışa hazırlamak için Öztaşlar Özel Servis’e bekliyoruz. Tüm kışlık bakımlarının yanı sıra kaporta-boya, mekanik, elektrik ve tüm periyodik bakımları konusunda uzman kadromuz ile garantili bir şekilde yapılmaktadır.


Tüm çalışanlarımız alanlarında en az 20 yıllık tecrübeye sahiptir. Profesyonel teknik kadromuz, orijinal yedek parça desteğimiz, 20 yılı aşkın tecrübemiz ve uygun fiyat politikamızla aracınızı evine bekliyoruz...


Volkswagen Servisi Öztaşlar Otomotiv olarak biz, Volkswagen markalı araçlarınızın kalite devamlılığı ve müsterilerimizin sürüş güvenligi için hizmet vermekteyiz. Araçlarınızla ilgili arıza bildirimleriniz mümkün mertebe en az zaman kaybı ile giderilebilmesi için en yoğun tempo ile çalışıyoruz.


Kaporta Onarım

Araç orjinalliğini bozmadan BOYASIZ kaporta göçük (hasar) giderme uygulamalarını yılların verdiği tecrübe ile yapıyoruz. Aracınızın tampon, kapı, kaput, çamurluk, tavan bagaj gibi alanlarında oluşan çeşitli vurukları, taş darbelerini, kaza eziklerini, dolu hasarlarındaki göçükleri, Boyasız Göçük Düzeltme işlemi ile aracınızın boyası bozulmadan, iz bırakmadan ve aracınızın orijinalliğine zarar vermeden ilk günki haline döndürüyoruz.
Büyük boyutdaki göçükler ise (araç çarpma ve sürtmeleri, kaza darbe göçüğü gibi) sacın aşırı deforme olmadığı durumlarda da aracınız onarılabilmektedir.


Fırınlı Boya İşlemleri

Araç üzerinde oluşan her türlü boya hasarları, diğer parçaların boyaları ile herhangibir ton farklılığı olmaksızın, tüm OPAK ve METALİK renklerde FIRIN BOYA ile giderilir. Boya fırınımız en son teknoloji dijital ve doğalgazlı sistemdir. Boyama işleminin tozsuz bir ortamda yapılması, özel filtreler sayesinde partiküllerin boya ile etkileşime girmemesi, havadaki nem oranını minimum seviyeye indirerek boya işleminin kalitesinin arttırılması fırında sağlanır.Motor Arıza Onarımı

Teknik açıdan otomobiller gittikçe daha karmaşık hale gelmekte ve servisler için daha da zorlayıcı olmaktadır. Bunun sebebi modern motor yönetim sistemlerinin yakıt enjeksiyonu sürecini elektronik olarak kontrol etmesi, bu sayede ekonomik yakıt tüketimi ile birlikte en iyi motor performansını sağlamasıdır. Aracınızın bu şekilde kalmasını sağlamak için Öztaşlar Otomotiv sistem uzmanları, zengin bilgi birikimlerini kullanarak en yeni arıza tespit ekipmanları ile aracınızı kontrol eder.


Mekanik Bakımı

Servisimizde, aracınızın mekanik arızaları giderilmekte, periyodik bakımları orjinal yedek parçalar ve kaliteli yağlar kullanılarak yapılmaktadır. Tüm araçların motor elemanlarının arıza tespiti, revizyon (rektefiye) işlemleri garantili olarak giderilmektedir. Güvenliğiniz açısından, yaz ve kış dönemi olmak üzere yılda 2 kez aracınızı kontrol ettirmeyi unutmayınız. Aracınıza yaptıracağınız periyodik bakımlar araçlarınızı sorunsuz, güvenli bir biçimde kullanabilmenizi sağlayacaktır.

Bu site B2 Yazılım tarafından oluşturulmuştur